Základní škola, Žebrák, Hradní 67Hradní 67, 267 53, Žebrák

S Etneterou na Berounce

Dnes jsme zažili super dopoledne v kempu „U Bobíka“ na řece Berounce. Pražská firma Etnetera a.s. pro nás opět připravila dopoledne plné smíchu, dobré nálady, dobrého jídla, pejsků soutěží a hudby. Ráno pro nás ke škole přijel velký autobus jménem Máňa s fajn řidičem Karlem. Odvezl nás k řece Berounce, kde to vše vypuklo. Nejprve jsme se podívali na ukázky z výcviku psů a mohli si poňuchat štěňátka. Následovala svačina formou bohatého rautu. Poté jsme se vydali soutěžit a vyhrát krásné medaile. Po soutěžích jsme si šli poslechnout a zatancovat si s živou kapelou. Nejodvážnější si i zazpívali na mikrofon. Dopoledne rychle ubíhalo a nás čekal výborný oběd. Hranolky s řízkem přes půl talíře. a pak už jsme museli odjet zpátky do školy. Před odjezdem všechny děti dostaly tašku plnou dárečků. Chceme moc a moc poděkovat všem, kteří se na této akci podíleli. Nám se dopoledne velmi líbilo. Těšíme se na další prima zážitky. Děkujeme Etneteře a.s., za vše co pro naše děti i školu dělá. Moc si toho vážíme!

S Etneterou na Berounce