Základní škola, Žebrák, Hradní 67

Jízdní řád školního autobusu

⎙ Vytisknout

Ranní svozy

  • 06:20 - Beroun - Hlinky
  • 06:25 - Beroun - ulice Mládeže
  • 06:30 - Popovice - odbočka
  • 06:33 - Popovice - za nádražím
  • 06:38 - Tmaň - Slavíky
  • 06:40 - Tmaň
  • 06:44 - Suchomasty
  • 06:55 - Lochovice
  • 07:02 - Praskolesy
  • 07:10 - Žebrák
  • 07 : 29 - Drozdov
  • 07 : 35 - Újezd
  • 07 : 40 - Osek
  • 07 : 44 - Komárov
  • 07 : 50 - Hořovice - Palackého náměstí
  • 07 : 59 - Tlustice
  • 08 : 05 - Žebrák

Odpolední svozy

  • 13:36 - Tlustice
  • 13:44 - Újezd
  • 13:45 - Osek
  • 13:50 - Komárov
  • 13:59 - Hořovice - nám. B. Němcové
  • 14:10 - Praskolesy
  • 14:19 - Lochovice
  • 14:30 - Suchomasty
  • 14:34 - Tmaň
  • 14:36 - Tmaň - Slavíky
  • 14:40 - Popovice - za nádražím
  • 14:42 - Popovice - odbočka
  • 14:50 - Beroun - ulice Mládeže
  • 14:55 - Beroun - U Hlinek
  • 15:00 - Beroun - Plzeňská brána